Chystáte se na dovolenou na Vysočinu?

Ostatní - Info návštěvníkům
Čtvrtek, 29.05.2008 17:53

Jestliže ano, pak vás budou určitě zajímat místa, která jsou schopna poskytnout jak jednotlivcům, tak i rodinám s dětmi vyhovující ubytování.

A právě z tohoto důvodu vydalo Turistické informační centrum Bystřice nad Pernštejnem brožuru plnou ubytovacích zařízení. „Najdete tady přehled ubytovatelů ve vzdálenosti do patnácti kilometrů od našeho města. Je zde nejen mikroregion Bystřicko, ale také Nedvědicko a Jimramovsko.“, sdělil místostarosta Josef Vojta.

Celkem čtyřicet dva nabídek od hotelů přes ubytovny až po rodinné domy s popisem ubytování včetně dalších poskytovaných služeb, s cenami a kontakty je doplněno mapkou mikroregionu Bystřicko. Informační brožura vyšla v nákladu tisíc kusů a je možné ji zdarma získat na TIC Bystřice nad Pernštejnem.

Tím ale bystřickým práce rozhodně nekončí. Ve fázi přípravy jsou další brožury s tématy cyklovýlety, pěší výlety a autoturistika. K mání by měly být do konce června.

Sdílet článek: Sdílet článek: Bookmark Google Del.icio.us Digg Facebook Myspace Reddit MSN Live
článek byl přečten 1994x
Helena Zelená Křížová

Komentáře  

 
0 # Venturová Ivana 2008-06-24 07:07
Stránky máte opravdu pěkné-jen pátrám -ale asi je ještě čas-moc by mě zajímal datum jarmarku na veselém kopci?Moc děkuji za odpověd Ivana :lol:
 

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. (přihlásit / registrovat - vpravo nahoře)