Křídla se o víkendu rozezní bigbítem

Ostatní - Info návštěvníkům
Úterý, 20.09.2011 14:36

IMG_6325Hudba, zpěv tanec, ale také jídelní stan s příjemným občerstvením a navíc i stan s lenošivou čajovnou – to vše slibuje festival Křídla 2011.

Už po dvanácté se kulturní dům v Křídlech, obci vzdálené sedm kilometrů od Nového Města na Moravě, promění ve dnech 23. a 24. září v kulturní svatostánek.

„Křídla neletí ke hvězdám, přesto se sluší vyslovit zvučnější body programu. V pátek tedy lákáme na jednoduché písničky o složitém životě Rudolfa Brančovského a kapely Poletíme?, rovněž Zrní je zralé, nejen místní ucha potěší instrumentálně vypulírovaná Fuga.  Sobota je také uspokojivě třaskavá, neb vystoupí Tony Ducháček a Garage, supertaneční DiscoBalls a také pravidelné a dobré KSV.  Program bude jako každoročně tmelit spíkr Štěpík!!! K sobotnímu dopoledni tradičně patří výlet do pěkného křídelského okolí, kde ve sklizených polích proběhne bohoslužba, letos s Richardem Dračkou, farářem ze Soběslavi. Je připraveno divadýlko pro děti, tentokrát Rozum a štěstí, a pro trochu větší děti Vesmírní lidé v provedení Buranteatru,“ prozrazuje člen organizujícího sdružení Lysina lenina Daniel Šimek.

Program:

Pátek 23. září, 19.00:

 Homoguru, Fuga, Hadry z těla, Zrní, Vobezdud, Poletíme?

Sobota 24. září:

11.00 bohoslužba - Richard Dračka – farář ze Soběslavi)

14.00 pohádka nejen pro děti – Rozum a štěstí  -Honza Hrubec

16.00 Vesmírní lidé - Buranteatr

Básníci
a zase muzika od 17.30
Beňa a Ptaczek, Svěží zelenina, Kazety, Garage, Discoballs, KSV

Sdílet článek: Sdílet článek: Bookmark Google Del.icio.us Digg Facebook Myspace Reddit MSN Live
článek byl přečten 332x
Helena Zelená Křížová

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. (přihlásit / registrovat - vpravo nahoře)